طراحی سایت خبری

یکی از اصلی ترین اصول در طراحی سایت خبری جمع آوری اخبار درست و گویا و به روز در زمینه های مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، آموزشی، ورزشی، هنری و غیره است.هر چقدر سایت خبری ما از محتوا و زیربنای درست و واقعی برخوردار باشد مخاطبان آن نیز به همان میزان بیشتر خواهد بود.

وب یوز علاوه بر طراحی رسپانسیو یا واکنش گرا سایت خبری که باعث سازگاری قالب سایت با انواع دستگاهها مانند تبلت و موبایل می شود، کدنویسی را مطابق با اصول SEO و دستورالعمل های گوگل وبمستر انجام می دهد . طراحی سایت خبری سازگار با مرورگرهای IE 8+, Safari, Mozilla Firefox Opera, Chrome میباشد.

امکانات سایت خبری:

  • نمایش تیتر خبر : قابلیت تنظیم نحوه نمایش ، فونت ، افکت و اندازه تیتر اصلی خبر، محدودسازی تعداد کارکترها
  • نمایش فیلد های خبری : پشتیبانی از نمایش روتیتر، تیتر، زیرتیتر، نویسنده، متن خبر
  • ساعت و تاریخ خبر : نمایش تاریخ و ساعت انتشار خبر، امکان نمایش تاریخ بصورت های مختلف کوتاه یا طولانی، امکان لینک بودن این تاریخ به صفحه ای در آرشیو خبر که به کاربر اجازه می دهد به تمامی اخبار آن روز دسترسی یابد.
  • نمایش منبع خبر : آیکون منبع، نام منبع، آدرس سایت منبع، عنوان و لینک مطلب مورد ارجاع در سایت منبع
  • اخبار فوری : نمایش تیتر اخبار فوری در بالای یا کنار سایت که قابل مدیریت توسط مدیر سایت باشد.

طراحی سایت خبری

طراحی به صورت شبکه ای زیبایی این قالب را دوچندان می کند.از قابلیت های بالای این قالب می توان به پنل مدیریت فارسی، اسلاید شو، فونت های فارسی، سئوی خوب و کدهای کوتاه اشاره کرد. قالب وب سایت خبری مناسب برای سایت های خبری، مجله ای، فناوری و وبلاگ های شخصی می باشد.

طراحی سایت خبری