درباره ما

وب یوز، ثمره تجمیع توانائی های متخصصینی است که جهت کمک به استاندارسازی فضای وب کشور و بالا بردن کیفیت وب با اخذ لایسنس های رسمی گوگل شروع به فعالیت کردند.

شرکت های بزرگ دنیا در دهه های گذشته جهت افزایش فروش و راندمان تجاری خود شاید اولین راهکار را افزایش شعب و نمایندگی های فروش می دانستند که در آن زمان راهکاری پرهزینه ولی ایده آل بود. با پیدایش و فراگیر شدن اینترنت، تمامی بنگاه های اقتصادی بدون تردید افزایش فروش و بهره وری تجاری را در گروی ایجاد وب سایت برای سازمان خود دیدند و آنهایی که در گذشته گام نخست را با طراحی یک وبسایت در مسیر رشد و حتی جهانی شدن بیزینس خود برداشتند به این مهم رسیدند که یک وبسایت موفق تنها با بازدیدکنندگانش معنی پیدا میکند.

بدون شک مطمئن ترین راه برای هدایت کاربران در فضای مجازی، موتورهای جستجو هستند که روزانه بر هوش آنها افزوده می شود و همواره با بالا رفتن درک آنها از وبسایتها و رفتار کاربران، نتایج هدفمندتری را به ایشان ارايه می دهند. در این میان افراد سودجویی هستند که با استفاده از تکنیکهای سیاه سعی در گمراه کردن موتورهای جستجو و جذب کاربر از آن طریق دارند. ولی این روشها ممکن است به حذف کامل یک وبسایت از گوگل بیانجامد.

متخصصین وب یوز مفتخر هستند که برای اولین بار در ایران، به عنوان دارنده لایسنس های رسمی از شرکت گوگل، با پیاده سازی دستورالعمل ها و استانداردهای موتورهای جستجو و تجربیات سالها فعالیت، وبسایت های ایرانی را بهینه سازی نمایند. ما به پشتوانه تحصیلات، تجربیات و تحقیقات شبانه روزی خود وبسایت سازمان شما را به رشد و توسعه دعوت میکنیم و به کمک جذب قدرت تجمع خریداران در فضای پرمخاطب اینترنت، راهکارهای افزایش مشتریان هدف را به شما ارائه خواهیم نمود.