گوگل ادوردز

گوگل ادوردز

گوگل ادوردز سرویس تبلیغاتی گوگل میباشد.

سرویس گوگل ادوردز به مشتریان این امکان را می‌دهد که علاوه بر آن که سایت ‌هایشان بر حسب رتبه ای که الگوریتم ‌های گوگل به آن‌ ها اختصاص داده است و در نتایج جست و ‌جو نمایش داده می‌شود، بتوانند سایت ‌ها یشان را در همان صفحه اول نتایج جست‌جوی گوگل برای کاربرانی که جست‌جوهایی مرتبط با کسب و کار و وب‌ سایت آن‌ ها می‌کنند به صورت تبلیغات کوتاه در فرمت های مختلف به نمایش بگذارند.

تیم وب یوز مفتخر است اعلام نماید که هرگونه تبلیغات گوگل را توسط تیم حرفه ایی آموزش دیده توسط گوگل و مستقیما توسط Google Partner انجام میدهد.

آگهی تبلیغ در گوگل شما در هر نقطه از جهان که بخواهید دیده می شود. میتوانید مشخص کنید که آگهی در چه ساعاتی از روز یا چه روزهایی از هفته پخش شود، به عنوان مثال فقط کاربرانی که در آلمان زندگی می کنند و کلمه طراحی سایت را جستجو کرده اند، تبلیغ شما را ببینند.

نحوه محاسبه هزینه هر کلیک در گوگل به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد، به طور مثال در نظر بگیرید شما در زمینه طراحی سایت فعالیت میکنید و برای تبلیغ خود کلمه کلیدی طراحی سایت را انتخاب کرده اید. ابتدا این کلمه باید در داخل متن تبلیغات گوگل شما موجود باشد در صورتی که متن شما رابطه ای با کلمه طراحی سایت نداشته باشد شما برای هر کلیک هزینه بیشتری را باید پرداخت کنید، در واقع شما باید اصول بهینه سازی وب سایت را رعایت کرده باشید.

از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت گذاری هر کلیک CTR می باشد. CTR درصد بین تعداد کلیک و تعداد نمایش می باشد. هرچقدر میزان CTR شما برای کلمه کلیدی که تبلیغ کرده اید بیشتر باشد، هزینه کمتری به گوگل پرداخت میکنید.

اکثر شرکت هایی که در ایران فعالیت می کنند دارای مدرک نمایندگی گوگل نیستند و تبلیغات گوگل خود را غالبا بر اساس حدس و گمان و متاسفانه به صورت غیر اصولی ایجاد و مدیریت میکنند ک در نهایت ضرر آن متوجه مشتری خواهد شد چرا که در صورت رعایت نشدن اصول تبلیغات در گوگل، هزینه هر کلیک بالاتر خواهد رفت.

خدماتی که توسط وب یوز ارائه میشود از جمله تبلیغات گوگل و عکاسی استریت ویو و سایر خدمات گوگل، صرفا توسط افراد دوره دیده و دارای مدارک رسمی از گوگل انجام می گیرد.

جهت مشاوره و تبلیغات با ما تماس بگیرید.

دیدگاه و سوالات خود را با ما در میان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − هشت =