گوگل استریت ویو

از مشتریان خود دعوت به دیدن تور مجازی 360 درجه تور گوگل استریت ویو از محل کسب و کارتان در Google Search و Google Maps نمایید.

تاثیرگذاری بر تصمیم مشتری

انتخاب رستوران، کافی نت ها و سایر مکان ها اغلب برای مشتریان یک تصمیم مشکل است. یک تور مجازی با کیفیت بالا به مردم امکان تجربه محل کسب شما را قبل از آمدن به مکان مذبور  می دهد که این تجربه مجازی باعث اعتماد بیشتر در میان مردم می شود.

با داشتن تور مجازی 360 درجه، بیشتر دیده شوید

آمار نشان می دهد کسب و کارهایی که از تور مجازی 360 درجه در محیط کسب و کار خود استفاده کرده اند بیشتر از سایرین مورد توجه مشتریانشان قرار گرفته اند

تاثیر تور مجازی در بیشتر دیده شدن

گوگل رتبه اول در جستجوی مکان های محلی را دارد

آمار نشان می دهد 62 درصد از مردم برای جستجوی رستوران یا هتل از گوگل استفاده می کنند.

مقایسه موتورهای جستجو در سرچ های محلی

5 دیدگاه

  • سلام
   طبق آمار رسمی گوگل استریت ویو، داشتن تور 360 درجه استریت ویو به دلیل ترافیک بالای گوگل مپس منجر به دیده شدن محل و بالا رفتن کلیک روی لینک سایت در گوگل مپس می شود و در نتیجه می تواند به صورت غیر مستقیم روی رنک سایت تاثیرگذار باشد.

 1. سلام و وقت بخیر
  هنوز گوگل استریت ویو در ایران هست؟ منظورم این است که امکان عکس برداری 360 و ایجاد تور گوگل استریت ویو در ایران هنوز وجود دارد؟

  • سلام و روز بخیر، بله گرچه نام ایران از لیست استریت ویو حذف شده ولی هنوز امکان عکاسی 360 درجه و ایجاد تور مجازی گوگل استریت ویو در گوگل مپس در ایران وجود دارد. فقط باید مکان مورد نظرتان مسکونی نباشد و به عنوان بیزینس تلقی شود و از نظر قوانین ایران نیز منع قانونی نداشته باشد.

 2. به نظر من استفاده از سرویس گوگل استریت ویو در مکان هایی مانند گالری های ماشین و فروشگاه های وسایل خانگی هایپراستارها و مدرسه ها و آموزشگاه ها کاربرد زیادی دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *