هتل یاب گوگل

گوگل سرویس هتل یاب خود را در سال 2011 رونمایی کرد. هدف Google hotel finder جستجوی سریع در میان هتل ها و مراکز اقامتی و سهولت هر چه بیشتر در رزرواسیون آنها و همچنین مقایسه مراکز اقامتی با یکدیگر است.

google hotel finder experiment

هتل یاب گوگل مانند دیگر سرویس های این شرکت معظم همیشه در حال پیشرفت و تغییرات بوده است. گوگل از حدود یک ماه پیش اقدام به رونمایی اینترفیس جدید سرویس هتل یاب خود نمود و هدف آن اضافه کردن امکانات جدیدتر و همچنین با توجه به رشد سریع تعداد کاربران موبایلی در اینترنت، راحت تر کردن استفاده از سرویس هتل یاب برای کاربرانی که از دستگاه های همراه مانند تلفن های هوشمند و تبلت استفاده می کنند اعلام شده است.

هتل یاب گوگل
هتل یاب گوگل

این سرویس هم در Google Search و هم در Google Maps در دسترس است و کاربران می توانند علاوه بر دیدن تصاویر هتل یا تور مجازی 360 درجه گوگل استریت ویو و همچنین رویت مکان هتل روی نقشه گوگل، آنها را بر اساس تاریخ مورد نظر جهت اقامت، قیمت، رتبه و تعداد ستاره هتل، فیلتر کنند تا هر چه سریعتر بتوانند هتل مورد نظرشان را انتخاب کنند.

یافتن هتل در تورنتو با هتل یاب گوگل
یافتن هتل در تورنتو با هتل یاب گوگل

یکی دیگر از امکانات بسیار سودمند هتل یاب گوگل، ارايه پیشنهاد از سوی موتور جستجوی گوگل در راستای پایین آوردن هزینه اقامت است. در این راستا بعد از جستجوی شما در بین هتل ها و به عنوان مثال فیلتر کردن تاریخ برای 20 جولای تا 26 جولای، ممکن است که گوگل به شما پیشنهاد دهد که اگر تاریخ را 22 جولای تا 28 جولای انتخاب کنید، هزینه اقامت 2300000 ریال کمتر خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *