اسپم ایجاد شده توسط کاربر

دستور العمل ضروری گوگل بهترین راهنما برای صاحبان سایت ها است و سایت هایی که از تکنیک هایی استفاده می کنند که این دستورالعمل ها را نقض کند، ممکن است منجر به انجام اقداماتی از سوی گوگل در مورد آنها شود.

با این حال همه تکنیک ها و موارد ناقض راهنماها و دستورالعمل های گوگل وبمستر مربوط به محتوای ایجاد شده توسط صاحبان سایت ها نیست. گاهی اوقات، اسپم ها می توانند توسط بازدیدکنندگان یا کاربران مخرب در یک سایت با کیفیت بالا تولید شده باشند. این نوع اسپم معمولا در سایتهایی تولید می شود که به کاربران دسترسی ایجاد صفحه جدید و یا گذاشتن محتوای جدید بدون نظارت داده می شود.

اگر شما از گوگل در مورد این نوع از اسپم هشداری دریافت کردید، خبر خوب این است که گوگل به طور کلی باور دارد که سایت شما از کیفیت کافی برخوردار است و گوگل نیازی به اقدام دستی بر علیه کل سایت شما ندیده است. به هر حال اگر روی سایت شما اسپم تولید شده زیادی توسط کاربران وجود داشته باشد، احتمال دارد که روی ارزیابی گوگل بر روی سایت اثر بگذارد که در نهایت ممکن است منجر به اقدام دستی گوگل بر روی کل سایت شما شود.

نمونه های اسپم ایجاد شده توسط کاربران

  • پست های اسپمی در فروم ها
  • نظرات اسپمی در وبلاگ ها
  • اکانت های اسپمی در هاست های رایگان
اسپم ایجاد شده توسط کاربر

از آنجایی که اسپم ایجاد شده توسط کاربر تاثیر بدی در نتایج جستجوی گوگل می گذارد، به شما توصیه می کنیم که با جدیت این طور موارد را در سایتتان مانیتور کنید و یا از راه های جلوگیری از کامنت های اسپم استفاده کنید.


🔗 منبع: Google Search Console Help

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *