گزارش Links to Your Site سرچ کنسول

بروزرسانی: این گزارش به گزارش Links سرچ کنسول جدید منتقل شده است.

در گزارش Links to Your Site شما می توانید بکلینک های خارجی سایتتان را مشاهده کنید. این گزارش دارای سه بخش است:

  • Who links the most: همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، در این ستون، آدرس سایت هایی که به سایت شما لینک داده اند، نمایش داده می شود و با کلیک بر روی هر آدرس می توانید صفحات سایت خودتان را که به آنها لینک داده شده است مشاهده کنید. سپس با کلیک بر روی هر صفحه می توانید صفحات سایت مد نظرتان که به سایت شما لینک داده است را مشاهده نمایید.
گزارش Who links the most در سرچ کنسول
گزارش Who links the most در سرچ کنسول
  • Your most linked content: همانند تصویر زیر، در این ستون، آدرس صفحات سایت شما که به آنها لینک داده شده است، نمایش داده می شود. به عبارت دیگر از این گزارش می توانید متوجه شوید که کدام صفحات سایت شما پرطرفدارتر از دیگر صفحات است.
گزارش Your most linked content در سرچ کنسول
گزارش Your most linked content در سرچ کنسول
  • How your data is linked: در این ستون Anchor text یا عباراتی که لینک صفحات سایت شما به آنها داده شده است، نمایش داده می شود.
گزارش How your data is linked در سرچ کنسول
گزارش How your data is linked در سرچ کنسول

نکته: دقت کنید که در گزارش Links to your site در سرچ کنسول همه لینک های خارجی سایت شما نمایش داده نمی شود و ممکن است برخی از آدرس ها نمایش داده نشود. ضمنا این گزارش شامل همه لینک های follow و nofollow می باشد.

علاوه بر گزارش بکلینک های سایت، گزارش لینک های داخلی نیز در سرچ کنسول وجود دارد. شما می توانید با مراجعه به بخش آموزش گوگل سرچ کنسول با دیگر گزارش هایی که گوگل در اختیار شما قرار می دهد آشنا شوید و از آنها جهت بهبود موقعیت سایتتان در موتورهای جستجو بهره ببرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *