گزارش Links سرچ کنسول

در گزارش Links سرچ کنسول، اطلاعاتی در مورد لینک های داخلی و خارجی داده می شود که به چهار بخش تقسیم می شوند که هر کدام از 4 بخش دارای محدودیت 1000 آدرس هستند.

External links:

در این ستون، آدرس صفحات سایت خودتان که به آنها لینک خارجی داده شده است، نمایش داده می شود. با کلیک بر روی هر آدرس می توانید لیست سایت هایی که به آن صفحه لینک خارجی داده اند را ببینید و مجدد با کلیک بر روی هر سایت، آدرس صفحه یا صفحاتی از آن سایت که لینک سایت شما در آن قرار دارد، نمایش داده می شود.

طبق تصویر زیر با کلیک روی دکمه EXPORT EXTERNAL LINKS در بالای صفحه در سمت راست، می توانید با کلیک بر روی More sample links، لیست سایت هایی که به شما لینک خارجی داده اند و با کلیک بر روی Latest links، لیست آخرین سایت هایی که لینک خارجی آنها توسط گوگل شناسایی شده است را دانلود کنید. هر کدام از این لیست های دانلود شده می توانند دارای 100،000 آدرس باشند.

Export کردن لینک های خارجی در سرچ کنسول
Export کردن لینک های خارجی در سرچ کنسول

Top linking sites:

در این بخش، آدرس سایت هایی که به شما لینک خارجی داده اند به ترتیب تعداد نمایش داده می شود. با کلیک بر روی هر آدرس می توانید آدرس صفحاتی که سایت مذکور به آنها لینک خارجی داده اند را مشاهده کنید.

Internal links:

در این بخش، آدرس صفحات سایت شما که به آنها لینک داخلی داده شده است، به ترتیب تعداد، نمایش داده می شود و با کلیک بر روی هر URL می توانید آدرس صفحاتی که به URL مذکور، لینک داده اند را مشاهده کنید.

Top linking text:

در این ستون Anchor text یا عباراتی که لینک صفحات سایت شما به آنها داده شده است، به ترتیب تعداد نمایش داده می شود.

دقت کنید که در گزارش External links، همه لینک های خارجی سایت شما نمایش داده نمی شود و ممکن است برخی از آدرس ها نمایش داده نشود. ضمنا این گزارش شامل همه لینک های follow و nofollow می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *